Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Дихаюча хірургічна маска

Опис

Дихаючі хірургічні маски є важливими в запилених і брудних робочих умовах. Вони можуть фільтрувати пил, лупу домашніх тварин, пилок та інші нетоксичні частинки, що дозволяє легко дихати та говорити.

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Дихаючі хірургічні маски є важливими в запилених і брудних робочих умовах. Вони можуть фільтрувати пил, лупу домашніх тварин, пилок та інші нетоксичні частинки, що дозволяє легко дихати та говорити. Маски для обличчя мають прихований затискач для носа, який може дотримуватися коригування контуру обличчя, підходити до обличчя для обличчя, що може формуватися, для зручного набору. Маски мають 3 шари фільтрації, не мають запаху, протиалергічні матеріали, санітарну тару та хорошу повітропроникність.

Дихаюча хірургічна маска відрізняється легкістю і легкістю для дихання. Ці маски ефективно запобігають вдиханню пилу, пилку, волосся, грипу, мікробів та ін. а також пацієнтів, які потребують захисту органів дихання

Ім'я

Дихаюча хірургічна маска

Матеріал

Розплав видували неткані

Вага

160/180/200/220 / 240грами

Тип

Вушка

Колір

Білий, Синій

Пакет

50 шт. / Коробка, 40 коробок / коробка

Розмір коробки

17,5х9,5см

Свідоцтво

CE

MOQ

500 шт

Терміни оплати

TT, PayPalЗауважте

Завжди мийте руки перед тим, як носити медичну маску. Завжди мийте руки перед тим, як носити маску, щоб не торкатися внутрішньої поверхні маски. Намагайтеся уникати торкання маски під час використання, щоб запобігти зниженню захисту.

Hot Tags: дихаюча хірургічна маска, виробники, постачальники, фабрика, опт, купити, оптом

Пара: Блакитна медична маска

Наступний: Ні

You Might Also Like