Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Які принципи вибору медичної маски

Mar 22, 2020

Принципи вибору медичних масок 1. Ефективність пилозахисних масок. Ефективність блокування пилу маски заснована на її ефективності блокування проти дрібного пилу, особливо пилового дихання нижче 5 мкм. У загальних марлевих масках принцип блокування пилу - це механічна фільтрація, тобто, коли пил потрапляє на марлю, вона проходить через шари блокування, щоб блокувати деякі великі частинки пилу в піщаній тканині. Однак для дрібного пилу, особливо пилу менше 5 мкм, він не зможе функціонувати як бар'єр. В даний час за кордоном є кілька протипильних масок, фільтруючий матеріал яких складається з волокон, заряджених постійною статичною електрикою. Дихальний пил розміром менше 5 мкм притягується статичною електрикою і адсорбується на фільтрувальному матеріалі при проходженні через цей фільтруючий матеріал. Відіграють роль у блокуванні пилу.

Принцип вибору медичної маски два, ступінь близькості маски до форми обличчя. Коли форма маски не наближається до людського обличчя, небезпечні речовини в повітрі будуть просочуватися близько від дихальних шляхів людини. Тоді, навіть якщо ви виберете маску з найкращим фільтруючим матеріалом, вона не захистить ваше здоров'я. Зараз багато закордонних норм і стандартів передбачають, що робітники повинні регулярно проводити тести на герметичність маски. Мета - забезпечити, щоб працівники вибирали відповідні маски та опановували правильний метод носіння протидимових масок.

Принципи вибору медичних масок III. Зручне носіння масок. Його вимоги включають низький опір дихання, невелику вагу, гігієнічне носіння та просте обслуговування. Тільки тоді працівники будуть охоче носити його на робочому місці. Зараз є маски, що не потребують технічного обслуговування, які не потрібно чистити або замінювати, і їх можна викинути, коли заблокування пилу насичене або маска пошкоджена, що не тільки гарантує гігієну маски, але й економить час і зусилля працівників, щоб підтримувати маску. Крім того, у багатьох масках використовується арочний дизайн, який може не тільки забезпечити гарне прилягання до форми людського обличчя, але і затримати певну кількість місця у роті та носі, що зручно носити.

1 (52)