Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Заходи безпеки під час носіння одноразових масок

Mar 19, 2020

1. Не використовуйте одноразові маски. Одноразові маски зазвичай потрібно замінювати раз на 6 - 8 годин.

2. Зовнішній шар маски часто накопичує багато бруду, бактерій та іншого бруду на зовнішньому повітрі, а внутрішній шар блокує видихаються бактерії та слину. Тому обидві сторони не можна використовувати поперемінно, інакше бруд, забруднена зовнішнім шаром, буде безпосередньо, коли вона знаходиться в тісному контакті з обличчям, вона всмоктується в організм людини і стає джерелом інфекції.

3. Коли маску не надягати, її слід скласти в чистий конверт, а сторону, що знаходиться близько до носа і носа, слід скласти всередину. Не кладіть його в кишеню і не вішайте на шию.

4. Якщо маска намокне видихається гарячим повітрям або слиною, її бар'єрний ефект сильно зменшиться. Тому краще підготувати ще кілька масок для заміни.

5. Якщо ви знаходитесь в місці підвищеного ризику, наприклад, у лікарні, незалежно від тривалості використання, після зняття маски не використовуйте її знову, щоб уникнути забруднення, торкаючись маски руками.

6. Під час носіння або зняття маски ваші руки можуть стикатися з мікробами, прикріпленими до поверхні маски. Щоб зменшити ймовірність зараження через контакт, особливу увагу слід приділити чищенню та дезінфекції рук.

1 (88)