Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Виберіть маску KN95, щоб найефективніше запобігати туману та імлі

Mar 17, 2020

Говорячи про маски KN95 проти смогу та пилу, давайте спочатку розберемося із смогом та PM2.5. Чи є смог = PM2,5?

Основні компоненти смогу - це діоксид сірки, оксиди азоту та частинки, що дихають. Частинка, що вдихається, - це ПМ (particulatematter), про який ми часто говоримо. PM2.5, про який ми часто говоримо, - це частинки забруднювача діаметром 2,5 мкм і менше.

Яка шкода PM2.5? Оскільки обидві інгаляційні частинки, PM50 і PM10 можуть досягати відповідно лише нашої порожнини носа та горла і далі будуть розвиватися циліарною тканиною. PM2.5 і тверді частинки, менші за PM2.5, можуть безпосередньо досягати альвеол і потрапляти у всю систему кровообігу. Уявіть купу сторонніх предметів, які мають негігієнічний характер, безпосередньо потрапляють у наше тіло і циркулюють у тілі. Вони не тільки можуть завдати шкоди нашій дихальній та серцево-судинній системах, але також можуть спричиняти потрапляння токсичних і шкідливих речовин в організм людини, що значно підвищує ризик канцерогенезу, тератогенезу та мутації. Тому слід вибрати маску KN95, щоб запобігти туману та пилу.

Шукайте "KN95 маска проти туману, імли та пилу" на Taobao. Ціна сотень сортів різна. Тут ми спочатку повинні пояснити, як пилові маски борються з PM2.5. З точки зору зображення, хоча PM2.5 невеликий, якщо ми можемо накрити щільною сіткою на носі та роті, а сітка менше 2,5 мкм, то PM2,5 не виділяється від тіла? Ми хочемо, щоб маска "KN95 маска проти туману та імлі" - це надзвичайно чудовий фільтр. Тож ключовим у функції маски є її фізичний механізм фільтрації. Кожен, хто каже, що фільтруючий елемент пилового респіратора може адсорбувати PM2.5 або усунути PM2.5 хімічним шляхом, є досить ненадійним. Фокус залежить від матеріалу протидимної маски. Тільки професійні матеріали, які проходять тест, можуть фільтрувати PM2.5.

1 (80)