Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Вибір масок N95

Mar 13, 2020

Виберіть правильну маску

Медичні захисні маски повинні стати першим вибором для медичних працівників, а звичайні знежирюючі марлеві маски мають стати першим вибором для звичайних громадян, які вони використовують у своєму повсякденному житті. У особливі випадки, такі як відвідування лікарів та відвідування пацієнтів, звичайним громадянам краще обирати медичні маски.

Виберіть кваліфіковану маску

Вибираючи маску, потрібно дізнатися, чи є на упаковці торгове найменування, чи є інформація про виробника чи постачальника, чи є сертифікат маски чи інструкція по застосуванню. Одноразові маски також повинні мати одноразову ідентифікацію, а медичні захисні маски для багаторазового використання також повинні вказувати спосіб стерилізації. Загалом, звичайні марлеві маски повинні бути позначені як нормальні або дезінфіковані. Матеріали, які використовуються для масок, повинні бути без запахів і нешкідливих для людського організму, особливо тих, що контактують з обличчям людини. Вони повинні бути не дратівливими і алергічними.

Не забудьте перевірити зовнішність при виборі маски

Це проблема, яку ми, як правило, ігноруємо при виборі маски. Перш за все, ми повинні перевірити, чи упаковка маски повна та чи пошкоджена вона. На поверхні маски не повинно бути ні отворів, ні плям. Медичні захисні маски не повинні мати клапанів видиху. Для прилягаючих аркових масок бічний діаметр становить не менше 14см, а поздовжній діаметр - не менше 14см. Довжина лікувальної захисної прямокутної маски - не менше 17см, а ширина - не менше 17см. Кількість не повинна бути менше 12 шарів. Крім того, ми мусимо нагадати всім, що якщо ви вибираєте медичну маску, пам’ятайте, що має затиску для носа. Затискач для носа виготовлений із зігнутого пластикового матеріалу, а довжина - не менше 8,5см.