Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Чи є медичні маски пилозахисними?

Mar 23, 2020

Чи медичні маски захищені від пилу? Характеристики медичних масок - це легка, зручна, без скловолокна волокно, не подразнює шкіру, водонепроникне і може дезінфікувати або видалити хвороботворні мікроорганізми на носіях після дезінфекції, щоб зробити їх нешкідливими; і пилонепроникність, через малу стійкість до дихання та гігієнічного зносу, аерозоль, пил, дим, туман, токсичний газ та токсичні пари адсорбуються фільтруючим матеріалом, блокуються та не вдихаються людьми та ефективно ізолюються від джерел забруднення.

Окрім високих санітарно-гігієнічних вимог, медичні захисні маски також повинні мати функцію ефективного блокування рідких бризок. Здатність медичних маскових матеріалів блокувати рідини високого тиску повинна бути відносно високою. Тільки таким чином медичний персонал може бути ефективно захищений. Тому в стандарті лікувальних захисних масок застосовуються спеціальні методи тестування для перевірки показників рідкого бар'єру таких виробів. Антидимові маски чорного кольору, що застосовуються у промислових умовах, не потребують таких особливих вимог, і, природно, немає такої вимоги у стандартах випробувань.

Крім того, медичні захисні маски не допускають клапанів видиху. Це тому, що коли дозволено використовувати медичну захисну маску як хірургічну маску, якщо маска з клапаном видиху буде носитись, мікроорганізми, які переносяться на вдиху, буде виведено безпосередньо з маски, що представляє загрозу для пацієнтів, які перебувають у стані операції. У багатьох промислових захисних масках є конструкції клапанів видиху, але ціна на носіння пилозахисних і протидимових масок з клапанами видиху набагато вища, ніж без клапанів.

1 (21)