Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Чи є одноразові маски проти туману та імлі?

Mar 20, 2020

У дні імлі багато людей часто можна побачити в одноразовій масці для виходу на вулицю, але чи ця одноразова маска проти туману? Одноразові медичні маски в основному можуть блокувати лише великі частинки і надають дуже обмежений блокуючий вплив на бактерії та дрібні частинки, такі як PM2.5. Щодо того, чим товще кількість марлевих масок, таких як збільшення товщини до 8 або навіть 12 шарів, ефект блокування може бути кращим, але це не означає, що чим густіша маска, тим краще.

Одноразові маски поділяються на верхню і нижню частини, а ті, що мають затискачі для носа, зверху. Після надягання масок щільно затискайте затискачі для носа і тісно контактуйте з шкірою, щоб запобігти потраплянню забрудненого повітря в рот і ніс. Не використовуйте одноразові маски. Одноразові маски слід носити раз на 4 години.

Чи одноразові маски проти туману? Одноразової маски недостатньо, щоб протистояти летальності, спричиненій смогом, тому вона також не може ефективно запобігти смогу. Більше того, час носіння одноразових масок не слід носити протягом тривалого часу та багаторазового використання. Ці неправильні способи носіння одноразових масок прискорять генерацію бактерій у масках і можуть спричинити захворювання органів дихання.

Після декількох серпанок у багатьох людей є своя "хитрість", щоб запобігти імлі. Серед них багато людей вибирають носити маски. Однак звичайні бавовняні маски, марлеві маски, одноразові маски, маски з активованим вугіллям тощо не мають гарного пилозахисного впливу, і не підходять для використання у серпанок. Як споживачі повинні вибирати протигамучі маски, щоб протистояти?

Яку маску проти туману нам носити, коли ми виходимо на вулицю? Насправді більш критичний фактор залежить від того, чи можна маску максимально прилаштувати до обличчя під час носіння маски. Чим краще облягання, тим досконалішою буде функція маски. Професіонали також припускають, що якщо опір дихання збільшується під час носіння, Навіть коли з’являються незручні симптоми, такі як запаморочення, їх потрібно негайно усунути, особливо для пацієнтів із захворюваннями дихальної системи та серця, щоб уникнути захворювань, спричинених поганим диханням. Якщо ви плануєте повторно використовувати протигазучі маски, слід зберігати вживані маски в чистому середовищі та зберігати їх сухими, щоб уникнути зростання бактерій. Якщо на внутрішній стороні маски є забруднення, потрібно замінити її.

1 (49)