Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Хірургічна одноразова маска

Опис

Багато людей носять маски в громадських місцях. Це для захисту себе та інших. Хуан Мао сказав, що, перебуваючи в громадському місці, ти повинен носити маску.

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Матеріал

Неткані

Вага

25 + 25 + 25ггм

Розмір

17,5см * 9,5см

Колір

Білий, чорний тощо

Стиль

3 PLY з вушкою та носом

Особливість

Дихаюча, зручна, м'яка підкладка, без латексу та скловолокна

Застосування

Застосовується для лікарень, медичної промисловості, електронної промисловості, щоденного захисту

Багато людей носять маски в громадських місцях. Це для захисту себе та інших. Хуан Мао сказав, що, перебуваючи в громадському місці, ти повинен носити маску. Якщо ви вдома, вам не потрібно носити маску. Як правило, ви повинні змінити його протягом 4 годин. Розрахунок.

Зовнішній шар використовуваної маски може бути забруднений, тому, знімаючи маску, намагайтеся не торкатися зовнішнього шару маски якомога більше, а мийте руки відразу після заміни забрудненої маски. Якщо маска забруднена виділеннями пацієнта, то таку маску не можна викидати у сміттєвий контейнер, її потрібно стерилізувати перед утилізацією.

1


Матеріал

1.Нетканий шартехнології гарантує кращий бар'єр із бавовни та поліестеру.

2.Фільтрований папір забезпечує запобігання пилу та хорошу повітропроникність.

3.Неткані шари стійкі до плям і менший ризик забруднення.

2

Маючи понад 10-річний досвід у виробництві медичних інструментів, ми віримо, що ми завжди намагатимемося зробити все можливе, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та запропонувати більше цінності для того, щоб вирости разом із нашими клієнтами. Зважаючи на це, ми заслужили велику репутацію у наших клієнтів та партнерів по всьому світу. Сьогодні інтегрована наша потужна науково-дослідна робота, вдосконалена автоматична виробнича лінія та маркетингова служба.

Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами, щоб забезпечити економію витрат, підтримку та партнерство, яке допоможе нашим організаціям досягти успіху в наших бізнес-цілях та разом з вами як лідери медичної галузі.

Hot Tags: хірургічна одноразова маска, виробники, постачальники, фабрика, опт, купити, оптом

You Might Also Like