Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

Одноразова тришарова хірургічна маска для обличчя

Опис

ВІДХОДЖУЮЧА ХІРУГІЧНА МАСКА - маски для обличчя високого класу, які використовуються для професійного та особистого захисту. Підходить як для дітей, так і для дорослих, захищаючи дихальні шляхи від забруднювачів повітря та алергенів.

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

1, ВІДХОДНА ХІРУГІЧНА МАСКА - маски для обличчя високого ступеня, які використовуються для професійного та особистого захисту. Підходить як для дітей, так і для дорослих, захищаючи дихальні шляхи від забруднювачів повітря та алергенів. Допомагає дихати з більшою впевненістю, знаючи, що ви блокуєте мікроби та бактерії з носа / рота.

2, ОДНІ РОЗМІРНІ ФІТИ НАЙБІЛЬШЕ - Наші маски для обличчя мають однакові стандартизовані розміри більшості медичних масок, що робить їх чудовим вибором серед професіоналів у різних галузях. Прекрасно підходить для захисту від вірусів, пилу чи піску, погоди тощо. Використовується для медичних, стоматологічних, нігтьових салонів, фарбування та будівництва.

3, Унікальний дизайн - Оснащений міцними, м'якими і дуже міцними вушними петлями, що забезпечують максимальний комфорт і простоту використання. Наші маски для обличчя використовують преміум дихаючий матеріал, який не містить гіпоалергенні речовини, без латексу та скловолокна. Унікальна тришарова конструкція використовує кілька шарів нетканого полотна, щоб забезпечити максимальний захист.

4, широке застосування - резервуйте деякі маски на випадок надзвичайної ситуації або використовуйте у своєму розпорядку дня, щоб забезпечити максимальний захист. Ідеально підходить під час подорожей чи зустрічі з великими групами людей. Ідеально підходить для польоту або подорожей через аеропорти, торгові центри, продуктові магазини, багатолюдні вулиці, автобусні / залізничні термінали, лікарні, ресторани та будь-яке інше місце, яке потребує додаткового захисту.


Hot Tags: одноразова тришарова хірургічна маска для обличчя, виробники, постачальники, фабрика, опт, купити, оптом

Пара: Ні

Наступний: Хірургічна одноразова маска

You Might Also Like