Електронна поштаjosie@china-surgicalmask.com

Зв'яжіться з нами+8615821981734

Пошук

3 багатошарова маска для обличчя

Опис

3 багатошарова маска для обличчя використовується для фільтрації повітря, що потрапляє в ніс і рот, щоб перешкодити потрапляння шкідливих газів, запахів і крапель і виходу з носа і носа власника.

Вміст_1

Вміст_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Матеріал маски

Неткані

Фільтруючий матеріал

Ефективна розплавлена ​​фільтрувальна тканина

Шар

3 шар

Розмір маски

9. 5 * 17. 5 див

Пакет

50 шт / коробка, 40 коробки / коробка

Вага маски

3.5g±0.2g

Вага коробки

5. 5 кг ± 0. 2 кг

Розмір коробки

53 * 42 * 38 див

MOQ

500 шт

Використання

Захист від таких частинок, як ті, від шліфування, шліфування, підмітання, пиляння, розфасування та інших запорошених робіт

Бренд

Sanda, OEM також доступний.

Розширена накладка для вух: робить вуха менш стислими та зручнішими.

Висока еластична стрічка: вільна конструкція гумки ідеально підходить.

Складний дизайн: багатошаровий складний дизайн робить дихання у великому темпі більш комфортним.

Супер м'яка тканина: абсолютно нова здорова і екологічно чиста тканина без запаху, протиалергічна.

3 Пластична маска для обличчя використовується для фільтрації повітря, що потрапляє в ніс і рот, щоб заблокувати потрапляння шкідливих газів, запахів і крапель до носа&№ 3 9; s ніс і ніс. В основному вона поділяється на бавовняну маску для обличчя, неткану маску для обличчя, маску для обличчя з полімерних матеріалів, маску для обличчя з фільтром з активованим вугіллям, маску для обличчя з активованого вугілля.


Медичні маски можуть запобігти більшості збудників хвороб, таких як бактерії та віруси. ВООЗ рекомендує медичному персоналу використовувати захисні маски проти твердих частинок для запобігання зараження вірусом у лікарні. В основному вона поділяється на лікувальні захисні маски, лікувальні хірургічні маски та загальномедичні маски.


Вступ компанії

Наша компанія спеціалізується на машинобудівній продукції протягом 10 років, використовуючи Китай&№ 39; швидке економічне зростання, наша компанія активно активізувалась в останні роки і розширила сферу своєї діяльності, зросла продуктивність покращилася та підвищилась конкурентоспроможність. Зараз він виступає як всеосяжна торгова платформа, орієнтована як на внутрішній, так і на міжнародний ринки та використовуючи різноманітні бізнес-підходи. Вперед, наша компанія буде уважно стежити за кроками China&№ 39; в економічній трансформації, прагнути адаптуватися до змін та заздалегідь налагодити, створити цінність для партнерів із щирістю та ефективністю, а також виграти акціонерам та громадам із задоволенням .


Hot Tags: 3 багатошарова маска для обличчя, виробники, постачальники, фабрика, оптовий продаж, купити, оптом

You Might Also Like